МЕБЛЕВА ВИСТАВКА 2018

S.T.I.Lviv – Меблева Виставка України

Про виставку

Унікальна, довгоочікувана подія, якою кожен з вас зможе скористатися! Меблева виставка сподобається всім відвідувачам, а постачальники та виробники меблів знайдуть тут для себе багато корисного і цікавого. На меті організаторів виставки є обмін досвідом та налагодження нових ділових стосунків на зустрічах та семінарах.

Чому саме Львів? Старовинне місто займає вигідне географічне розташування – близькість до кордону з ЄС (70 км) робить його цікавим як для наших виробників так і для закордонних партнерів. Також актуальність виставки полягає в чимраз більшому попиті на меблі всього цінового сегменту. Це зумовлено тим, що одним із основних факторів, які впливають на ринок меблів, є зростаюча кількість житла на первинному ринку нерухомості. Саме тому, згідно з прогнозами провідних експертів, ринок меблів очікує стрімке зростання вже наступного року.

В рамках Львівської меблевої виставки, яка відбудеться у жовтні 2018 року, будуть представлені нові колекції меблів від провідних українських виробників, а також фасади, комплектуючі та фурнітура.

Виставка S.T.I.Lviv це:

  • Виграшний формат, який об’єднує провідних гравців меблевого ринку. Відомі виробники використовують меблеву виставку як основний інструмент для розвитку свого бізнесу в країні, для розширення ділових контактів, за допомогою виставки збільшується експорт продукції;
  • Виставка Стиль Технології та Інтер’єр презентує унікальний спектр меблів і предметів інтер’єру для житлових і громадських приміщень. Вона дасть кожному ідеї, технології, дизайнерські рішення;
  • Виставку меблів відвідують фахівці і торгові представники з усіх регіонів нашої країни, які професійно займаються оснащенням і комплектацією об’єктів різних сфер діяльності, а також, можливо, представники ближнього та далекого зарубіжжя.

Чекаємо Вас!